Sposób na wygodne podróżowanie

Wielu osobom wynajem samochodu, czy też wypożyczalnia samochodów kojarzy się tylko z lotniskiem i podróżami służbowymi. Faktycznie, największą popularnością cieszą się wypożyczalnie aut na lotnisku, jednak coraz chętniej wynajmuje się też auta w centrum miast i to nie tylko dla spotkania służbowego.

Na wynajem samochodu może zdecydować się każdy, kto akurat potrzebuje komfortowego auta. I nie ważne czy chcemy nim jechać tylko na działkę za miastem, czy może na wakacje z całą rodziną. Bardzo duży wybór pojazdów, także kombi, jak również niskie ceny wynajmu sprawiają, że wypożyczalnia samochodów nie jest miejscem luksusom.

Gdzie nas znaleźć

Cars Wrocław to nie wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem auta nie tylko na lotnisku Wrocław Strachowice czy Wrocław centrum, ale również w innych polskich miastach. Dysponujemy wyszukiwarką, która pozwala zarezerwować samochód praktycznie w każdym większym polskim mieście,a do tego od razu sprawdzić ile zapłacimy za wynajem samochodu w danym terminie.

Formalności

Wiemy, że mało kto lubi wypełniać stosy papierów. Dlatego też postanowiliśmy do minimum ograniczyć formalności, aby klient mógł od razu zasiąść za kołkiem i odjechać wynajętym samochodem. W praktyce – formalności potrwają ok. 10 min., a jeśli jesteś naszym stałym klientem to nawet krócej.