Wynajem auta na lotnisku to najlepsze rozwiązanie dla podróżnych, których nie ma kto odebrać z lotniska lub śpieszą się na spotkanie i nie chcą być uzależnione od komunikacji miejskiej. Zamiast szukać taksówki czy peronu kolejki miejskiej i przeciskać się z bagażami – możemy udać się prosto do punktu obsługi klienta i odebrać kluczyki do zarezerwowanego wcześniej pojazdu.

Nasza specjalna dedykowana wyszukiwarka oferuje wynajem auta na lotnisku Warszawa Okęcie, czyli największym porcie lotniczym w kraju. Lotnisko to jest zlokalizowane ok. 10 km od centrum miasta i posiada bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę. Wśród linii lotniczych można tutaj znaleźć LOT, SAS, Wizz Air, Fly Emirates, Air Serbia, Eurowings, Swiss, Belavia, TapPortugal, Aeroflot, AlItalia, Turkish Airlines czy British Airways.

Poza lotniskiem Warszawa Okęcie wynajem auta możliwy jest również na innych polskich lotniskach, w tym na lotnisku Kraków Balice, które jest obecnie drugim pod względem wielkości lotniskiem w Polsce. Swoje usługi oferują tutaj m.in. przewoźnicy Airfrance, British Airways, Swiss, AlItalia, KLM, LOT, Ryanair, EasyJet, Lufthansa, Norwegian.

Lotnisko Katowice Pyrzowice to kolejny popularny port lotniczy na którym znajdują się wypożyczalnie samochodów osobowych dostępne także w naszej wyszukiwarce. Port lotniczy jest obsługiwany przez tanie linie lotnicze WizzAir, Lufthansa, Ryanair jak również Germanwigs, czy LOT.

Również na lotnisku Rzeszów Jasionka można zarezerwować dowolny z dostępnych w naszym systemie pojazdów. Chociaż port lotniczy w Rzeszowie jest jednym z młodszych lotnisk – cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Podkarpacia i okolicznych regionów. Po rozbudowie terminala pasażerskiego port lotniczy w Rzeszowie jest w stanie obsłużyć 1,8 mln pasażerów rocznie.

Poza opisanymi wyżej lotniskami, z nasza pomocą wynajmiesz auto także na lotnisku Lublin Świdnik, Warszawa Modlin, Wrocław Strachowice, Gdańsk Rębiechowo, Bydgoszcz Szwederowo czy Łódź Lublinek.

Zapraszamy do rezerwacji!